Bayern Münih - Schalke kazandıran tahminler

Bayern Münih – Schalke Kazandıran Tahminler

Genel

Almanya Bundesliga‘da şampiyonluk hesapları yapan Bayern Münich bu hafta evinde Schalke ile karşılaşacak. Leipzig üzerindeki baskıyı sürdürmeyi uman Münich ekibi evinde puan kaybı yaşamak istemiyor. Sizler için bu keyifli karşılaşmanın istatistikleri ve kazandıracak bahis tahminlerini hazırladık.

  • Schalke, son dokuz Bundesliga maçının her birinde en az bir gol attı.
  • Bayern Münih, dokuz Bundesliga iç saha maçında altı karşılaşmada en az bir gol attı.
  • Bayern Münih, son 11 Bundesliga iç saha maçının dokuzunda en az iki gol attı.
  • Schalke bu sezon ikiden fazla gol atmadı.

Bayern Münih, bu Cumartesi Almanya Bundesliga’da beşinci sıradaki Schalke ile zorlu bir sınavla karşı karşıya kalacak. Bayern, lig liderleri RB Leipzig üzerindeki baskıyı sürdürmek için Cumartesi günü mutlak kazanmak zorunda. Ancak Schalke’nin bu seneki yükselen performansı bu maçta dikkat çeken taraf. Schalke, son haftalarda etkileyici gollere sahip. Son dokuz Bundesliga maçının her birinde en az bir gol attılar. Son yedi Bundesliga deplasman maçının altısında en az bir gol attılar.

Schalke, bu hafta sonu Bayern’in savunmasının başını belaya sokmaya çalışacak. Temiz yani gol yenilmeyen maçlar bu sezon Allianz Arena’da sıkça gördüğümüz bir durum olmadı. Bayern, dokuz Bundesliga iç saha maçında altı maçında en az bir gol attı.

Bayern Münih son zamanlarda iyi durumda

Bayern Münih hiçbir Bundesliga takımı için kolay bir rakip değildir. Kaliteleri son haftalarda sürekli olumlu sonuçlar doğurdu. Bu, Bayern’i bu Cumartesiüç puan alma yolunda gazlıyor diyebiliriz. Bayern son dört Bundesliga maçını kazandı. Ayrıca, son sekiz Bundesliga iç saha maçında altı galibiyet aldılar. Bayern bu sezon Bundesliga’da iç saha performansında üçüncü sırada yer aldı.

Leipzig karşısında etkileyici bir galibiyet almasına rağmen Schalke, Borussia Monchengladbach, Hoffenheim, Bayer Leverkusen ve Wolfsburg’u bu sezon yenemedi. Allianz gibi zorlu bir deplasmanda olumlu sonuç alma ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyoruz.

Bayern’in hücum kalitesi herkes tarafından görülüyor ve Alman devleri bu sezon Bundesliga maçlarında en az bir gol attı. Ancak Schalke’nin savunma kalitesinin Bayern’in buradaki gol kapısını açmasını biraz engelleyeceğini düşünüyoruz. Bu sezon Schalke’den (21) sadece Borussia Monchengladbach (20) daha az gol attı. Schalke, 18 Bundesliga maçından sadece ikisinde ikiden fazla gol attı. Schalke’nin sağlam savunmasına rağmen, Bayern’in kalitesinin bu hafta sonu başa çıkacak derece olduğunu düşünüyoruz. Bayern, son 11 Bundesliga iç saha maçının dokuzunda en az iki gol attı. Burada zorda olsa 2-1 gibi bir skorla Bayern Münich takımının yeneceğini düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir