Gladiators Go Wild slot oyunu

Gladiators Go Wild Slot Oyunu

Genel

Antik Roma İmparatorluğu’na geri dönün ve destansı gladyatör dövüşleriyle sosyal düzenden çıkmak için savaşın. ISB tarafından geliştirilen özellikli slot oyunlarından biri olarak hareket eden destansı bir oyun olan Gladiators Go Wild, oyuncuları eğlendirmeyi vaat eden altı makaraya sahip on çizgili bir çevrimiçi slottur.

Bu oyunda, yüksek değerli semboller olarak hareket eden dört gladyatör bulunur ve ödeme sembolleri, diğerleri arasında geleneksel ödeme kartı sembollerini içerir. Ek olarak, ödemeler hem soldan sağa hem de sağdan sola kombinasyonlardan gelir. Gladiators Go Wild, geleneksel beş makaralı slot oyunundan çıkar ve benzersiz altı makaralı formunu sunar ve oyuncuların tek bir sırada altı eşleşen sembolle kazanmasını mümkün kılar. Hatta oyun her iki yönde de ödeme yaptığı için kazanç iki katına çıkar. Bu oyunda temel oyun RTP’si %96, çizgi vuruşu %26.03 ve orta ila yüksek volatilite seviyesi bulunuyor.

Gladiators Go Wild Slot Oyununun Özellikleri

Bu oyunun özellikleri arasında Gladiator Stacks, Gladiator Wilds, Screen Shaking ve “Are you Not” bulunuyor. Gladyatör Yığınları, oyuncuların birkaç büyük zafer kazanmasını mümkün kılan üç veya daha fazla yığın halinde görünen dört seçkin gladyatör sembolüyle gelir. Gladyatör Wilds, üç gladyatör sembolü bir makarayı kapladığında, makaraları bir sonraki dönüşe hazır hale dönüştürür. Ekran Sarsma özelliği, makaralara istiflenmiş gladyatör sembolü ekler, bu, iki veya daha fazla sembol tetiklendiğinde ekran titreyen animasyona yol açar. Buna karşılık, oyun bu turda daha fazla kazanç sağlar. Son olarak, Are You Not özelliği, cesur gladyatör kahramanlarımıza ekstra zorluklar veren özellikler sunuyor.

Jack Hammer Online Slot Oyunu

Bu en beğenilen oyunu oynama fırsatını kaçırmayın. Evinizin konforunda Betboo sitesine giriş yaparak sizlerde Gladiators Go Wild slot oyunu başta olmak üzere birçok farklı oyun çeşidini güvenilir bir şekilde oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir